المنت کویل هیتر

ساخت انواع المنت کویل هیتر با انعطاف پذیری بالا و تحمل درجه حرارت بسیار زیاد در کمترین زمان ممکن امکان پذیر است. طراحی و ساخت انواع  هیتر برای صنایع تزریق پلاستیک و ماشین های بسته بندی با توجه به انواع مختلفی که دارد. برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

این المنت نوعی المنت میله ای با کارایی بالا می باشد. این المنت ها به اشکال مثلثی، مربع و دایره می باشند. که قابل انعطاف هستند و می توانند اشکال گوناگونی به خود بگیرند. جنس غلاف (محافظ) استاندارد سیم المنت فلز ضد زنگ ۳۰۴ می باشد، در هر جائیکه محدودیت فضا وجود دارد و نیاز به حرارت بسیار بالایی هست میتوان ازاین نوع هیتر برای ایجاد حرارت مورد نیاز استفاده کرد. این هیتر به گونه ای طراحی شده است که کارایی بسیار بالایی نسبت به دیگر المنت ها دارد،

کویل هیتر

انواع المنت کویل هیتر

به طور کلی به دو دسته اصلی زیر تقسیم می‌شوند:

1.المنت کویل هیتر با غلاف فلزی
2.المنت کویل هیتر باز

غلاف فلزی

دسته اول المنت کویل هیتر غلاف فلزی از یک سیم مقاومتی از جنس نیکل و کرومی ساخته می‌شود که این سیم درون غلافی فلزی قرار می‌گیرد. این نوع از المنت ها برای هر دو جریان هوایی کند و سریع مناسب هستند زیرا مقاومت بالاتری را دارند.

المنت کویل هیتر

هیتر باز

دسته دوم این المنت ها نیز همچون غلاف فلزی از یک سیم مقاومتی نیکل کرومی ساخته می‌شوند. این سیم به پایانه ها متصل می‌شود و مابین عایق های سرامیکی قرار می‌گیرد. این نوع از المنت ها بیشتر برای جریان‌های کم سرعت مورد استفاده قرار می‌گیرند زیرا سیم مقاومت پوششی ندارد و ممکن است یک کویل با کویلی دیگر اتصال کند و در نتیجه هیتر دچار آسیب و خرابی شود.

خرید المنت کویل هیتر

هنگام خرید المنت کویل هیتر حتما به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید چرا که در صورت تهیه جنس نامرغوب احتمال صحیح کارنکردن قطعه بالاست. مجموعه ترموتک همواره در تلاش است تا المنت کویل هیتر و سایر المنت های حرارتی را با قیمت و کیفیت مناسب در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار دهد. پس اگر قصد خرید المنت های حرارتی دارید، با خیال راحت می‌توانید به مجموعه ترموتک اعتماد کنید. برای سفارش کافیست با شماره تماس های زیر در تماس باشید:

02133915045 و 09197567881

المنت های کویل هیتر ترموکوبل دار و بدون ترموکوبل

المنت کویل هیتر
کویل هیتر تیپ j
المنت کویل هیتر
المنت کویل هیتر

بیشتر بخوانید: المنت چیست؟

انواع المنت

Previous slide
Next slide

دیدگاهتان را بنویسید

پیمایش به بالا