المنت سیلیکونی

در حالت کلی، المنت سیلیکون رابر از سیلیکون رابرهایی تولید می‌شود که با فایبرگلس تقویت شده‌اند. به طور کلی، المنت سیلیکون رابر از سیلیکون رابرهایی که با فایبرگلس تقویت شده‌اند ساخته شده است. این المنت‌ها در برابر رطوبت و مواد شیمیایی مقاوم هستند. با توجه به نازک بودن و قابلیت انعطاف پذیری بالا، از المنت‌های سیلیکون رابر در شرایطی که نیاز به حرارت پایین تا متوسط در سایزها، اشکال و زاویه‌های غیر معمول وجود دارد، استفاده می‌شود. این المنت‌ها خواص منحصر به فردی دارند و می‌توانند شوک‌های مکانیکی و ارزش‌های بالا را تحمل کنند.
این نوع از المنت‌ها دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند، از جمله عایق بسیار قوی، تولید مواد سمی بسیار کم و بازدارندگی شعله. ترموستات‌های کنترلی المنت‌های سیلیکونی گزینه‌های مناسبی را برای دستیابی به حرارت مورد نظر فراهم می‌کنند. همچنین، سیم‌های سربی تفلونی را می‌توان به هر نقطه‌ای از سطح المنت که نیاز باشد، وصل کرد.
المنت سیلیکونی

مزایا استفاده

مطابق با آنچه در بخش‌های قبلی بیان شده، ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول ترموتک هیتر، المنت سیلیکون را برای استفاده در یک طیف گسترده از کاربردها مقرون به صرفه کرده است. ( بیشتر بخوانید: سیلیکون و کاربرد آن )

با پیشرفت تکنولوژی، المنت‌های سیلیکون نیز تقویت شده و بسیار پیشرفت کرده‌اند. ویژگی‌های مهم استفاده از المنت سیلیکون عبارتند از:

  • بازدارندگی شعله: المنت‌های سیلیکون مقاوم در برابر حرارت و آتش هستند.
  • کاهش تولید مواد سمی: سیلیکون به‌عنوان یک ماده غیرسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • عایق قوی: المنت‌های سیلیکون عایق‌های مناسبی هستند.
  • قدرت تبدیل بالا: سیلیکون توانایی تبدیل حرارت به برق را دارد.
  • متراژهای مختلف: اندازه‌ها و ابعاد متنوعی از المنت‌های سیلیکون وجود دارد.
  • مناسب برای سطوح مختلف: از کف‌ها تا دیوارها، سیلیکون در محیط‌های مختلف کاربرد دارد.
  • اتصالات انعطاف‌پذیر: این محصول به راحتی با سایر اجسام قابل اتصال است.

به دلیل مزایا و ویژگی‌های بی‌نظیر، شرکت‌ها و کارخانه‌ها از این محصول در تولیدات خود استفاده می‌کنند و روزانه صدها سفارش برای خرید آن ثبت می‌شود. این محصولات در مدل‌ها، نحوه نصب، توان، ولتاژ، طول و عرض متفاوتی دارند و در محصولات و کالاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خرید المنت سیلیکونی

شما میتوانید برای خرید این المنت از معتبرترین شرکت های سازنده و فروشگاه ها اقدام کنید، توجه داشته باشید که در تهیه و خرید این محصول، با کیفیت ترین نوع این محصول را تهیه کرده باشید تا از این طریق بتوانید از محصولی استاندارد و بی‌نظیر بهره ببرید. برای دریافت رایگان راهنمایی های لازم در جهت خرید این محصول نیز متوانید با همکاران ما در ارتباط باشید ( شماره واتساپ و شماره تماس  09197567881 ).

انواع المنت

Previous slide
Next slide

دیدگاهتان را بنویسید

پیمایش به بالا